Hlavná obsah

Dni Svätého Štefana

Oznamujeme obyvateľom obce, že počas osláv XX. Dní sv. Štefana

v termíne od 24. augusta 2018 od 12.00 hodiny do 27. augusta do 24.00 hodiny

dôjde k vylúčeniu obsluhy autobusových zastávok zo stredu obce.

Prosíme občanov, aby počas uvedeného termínu používali náhradné zastávky na Novozámockej ceste, pri banke VÚB a na Bratislavskej ceste.

Vážení občania!

Samospráva obce Tvrdošovce v rámci XX. Dní sv. Štefana usporiada dňa 25. augusta 2018, v sobotu v Parku na Hornej ul. súťaž vo varení. Podmienky súťaže sa nemenia, drevo a vodu zabezpečí obec, ostatné prísady si majú priniesť súťažiaci. Najchutnejšie jedlá budú odmenené peknými cenami.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť na obecnom úrade v štúdiu káblovej televízie alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Srdečne Vás očakávame a prajeme vám ničím nerušené kuchtenie.

Vážení občania!

Oznamujeme Vám, že 24. aug. 2018, piatok o 20.00 hod sa v rámci osláv Dní sv. Štefana začína na miestnom amfiteátri séria koncertov, na ktorom vystúpia:

20.00 Felvidéki mulatós mesterhármas

20.45 Dombóvári István,

21.30 Dér Heni - live koncert

22.30 Piramis - live koncert.

Vstupné je v predpredaji 8 €, na mieste pred koncertom 10 €. Pre deti do 6 rokov je vstup zdarma.

Vstupenky si môžete zakúpiť na Obecnom úrade v kanc. č.1. a v obecnom dome.

Tešíme sa na vás a prajeme vám na koncertoch príjemnú zábavu.

Prosíme Vás o spoluprácu pri nominácii osoby na cenu obce Tvrdošovce. Ak poznáte niekoho, kto si právom zaslúži ocenenie "Cena obce Tvrdošovce", prosím oznámte nám meno a odôvodnenie najneskôr do 3. 7. 2018 osobne, alebo e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .